У порції ортофосфатної кислоти масою 24,5 г число структурних частинок складає • А 1,505 · 1023 •

Б 6,02 · 1023 • В 3,01 · 1023 • Г 4,515 · 1023

Ответы на вопрос

Отвечает Грицкевич Никита.

Объяснение:

M(H3PO4)=3•1+31+4•16=98 г/моль

N(H3PO4)= n•Na = (m/M)•Na = (24.5/98)•6.02•10²³= 0.25•6.02•10²³= 1.505•10²³молекул

Na постійна Авогадро 6.02•10²³ моль^-1