І-Варіант 1. Дописати рівняння. Урівняти . Дати назву продуктам реакції. (5 б) SO3 + H2O = ? N2O5 +

H2O = ? H2 + CL2 = ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Соломонюк Алиса.

Объяснение:

SO3 + H2O = H2SO3 сульфітна кислота

N2O5 + H2O = 2HNO3 нітратна кислота

H2 + CL2 = 2HCl хлоридна кислота