3 якими із перелічених речовин буде реагувати калій оксид: натрій гідроксид, вода, фосфатна

кислота, сульфур (VI) оксид, купрум (II) оксид, купрум (II) гідроксид, фосфор (V) оксид? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Емалетдинова Диана.

Відповідь:

буде реагувати калій оксид:

вода,    K2O+H2O=2KOH

фосфатна кислота,  3K2O+2H3PO4=2K3PO4+3H2O

сульфур (VI) оксид, K2O+SO3=K2SO4

фосфор (V) оксид  3K2O+P2O5= 2K3PO4

Пояснення: