3 якими із перелічених речовин буде реагувати фосфор (V) оксид : натрій гідроксид, вода, фосфатна

кислота, сульфур (VI) оксид, купрум (II) оксид, купрум (II) гідроксид, калій оксид?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Евгений.

Відповідь:

буде реагувати фосфор (V) оксид :

натрій гідроксид,  P2O5+Na(OH)=Na3PO4+H2O

вода, P2O5+H2O=H3PO4

купрум (II) оксид,3CuO+P2O5=Cu3(PO4)2

калій оксид 3K2O+P2O5=2K3PO4

Пояснення: