Визначте масу розчину, у якому міститься 28г солі , якщо масова частка цієї солі становить 12%

СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Алаш Нуртлеп.

Відповідь:

w=m(солі)*100/m(розчину)

m(розчину)=m(солі)*100/w=28*100/12=233,3г

Пояснення: