Закінчіть рівняння хім них реакцій: 1) A1203 + HNO3 = 2) Zn(OH)2 + NaOH = 3) A12(S04)3 + KOH = 4)

MgS04 + LiOH = 5) ZnO + H3P04 = 6) Na20 + HCI =

Ответы на вопрос

Отвечает Филипенко Женя.

Объяснение:

Закінчіть рівняння хім них реакцій:

1) Al203 + 6HNO3 = 2Al(NO3)3 + 3H2O

2) Zn(OH)2 + 2NaOHрозч = Na2[Zn(OH)4]

3) Al2(S04)3 + 6KOH =2Al(OH)3↓ + 3K2SO4

4) MgS04 + 2LiOH =Li2SO4 + Mg(OH)2↓

5) 3ZnO + 2H3P04 = Zn3(PO4)2 + 3H2O

6) Na20 + 2HCI =2NaCl + H2O