даю 50 балов!Визнач масу кислоти та масу води, які необхідні для приготування 50 г 10%-го розчину

лимонної кислоти.​

Ответы на вопрос

Отвечает Туева Анастасия.

m р.р.-?

m H2O-?

m р-ну-50 г

W р.р.-10%

50г-100%

m р.р.-10%

50×10÷100=5г

m H2O=50-5=45 г