‼️БУДЬ ЛАСКА‼️ Яку масу солі і об’єм води необхідно взяти для добування 400 г розчину кухонної

солі з масовою часткою солі 5% ?

Ответы на вопрос

Отвечает Максутова Фериде.

Ответ:

Щоб визначити масу солі і об'єм води необхідних для добування 400 г розчину кухонної солі з масовою часткою солі 5%, спочатку визначимо масу солі, яку треба розчинити у воді, і об'єм розчину, враховуючи масову частку солі.

Масова частка солі в розчині відноситься до маси солі до загальної маси розчину наступним чином:

масова частка солі = (маса солі / маса розчину) * 100

Замінюючи відомі значення в формулу, маємо:

5 = (маса солі / 400) * 100

Щоб визначити масу солі, розв'яжемо рівняння щодо маси солі:

(маса солі / 400) * 100 = 5

маса солі = (5 * 400) / 100 = 20 г

Объяснение:

Таким чином, для добування 400 г розчину кухонної солі з масовою часткою солі 5%, необхідно взяти 20 г солі та додати води до досягнення потрібного об'єму розчину. Об'єм води залежить від конкретного співвідношення між соллю і водою, тому його точне значення в даному випадку не визначено.

Отвечает Мартынова Полина.

Відповідь:

Пояснення: