Обчисліть масу соди і масу води, які необхідні для приготування 150 г розчину з масовою часткою

соди 7,5% БУДЬ ЛАСКА ДОПОМОЖІТЬ

Ответы на вопрос

Отвечает Китова Мария.

Ответ:

Знаходимо масу солі за формулою: m(солі)=m(розчину)•w(солі)= =150 г•0,05=7,5 г

Обчислюємо масу води, необхідну для приготування розчину: m(води)=m(розчину)-m(солі)= =150 г - 7,5 г=142,5 г

Знаходимо об'єм води за формулою


Отвечает Верховный Алексей.

Відповідь:

Пояснення:

Дано:

м(розчину)=150 г

w(соди)=7.5%=0.075

-----------------------------------

м(соди) -?

м(води) -?

Розв'язок

Знайдемо масу соди,скориставшись формулою.

м(соди)=w(соди)*м(розчину)=0,075*150 г = 11.25 г

Оскільки ми знаємо масу соди та розину,то щоб знайти масу води,віднімемо від маси розчину масу соди,тобто:

м(води)=м(розчину)-м(соди)

м(води)=150 г - 11.25 г =  138.75 г

Відповідь : 11.25 г ; 138.75 г .

Був радий допомогти !

Наперед дякую за ♛