Помогите дам много балов❗️❗️❗️ Відносна молекулярна маса сполуки Фосфору з Оксигеном становить

142. Відомо, що її молекула містить 2 атоми Фосфору. Визначити хімічну формулу цієї сполуки. (Розрахунки до задачі переслати на перевірку)

Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Лена.

Відповідь:M(P2) = 31*2=62

M(On) = 142-62 = 80

n(O)= 80/M(O)= 80/16=5

P2O5

Пояснення: