Укажіть пару речовин, серед продуктів взаємодії яких є газ. * Подпись отсутствует залізо і хлор

ферум(ІІ) гідроксид і хлоридна кислота ферум(ІІ) хлорид й аргентум(І) нітрат залізо і хлоридна кислота

Ответы на вопрос

Отвечает Григорович Максим.

Ответ:

залізо і хлоридна кислота

Fe + 2HCl = FeCl2 + H2↑

Объяснение:

залізо і хлор

2Fe + 3Cl2= 2FeCl3

ферум(ІІ) гідроксид і хлоридна кислота

Fe(OH)2 + 2HCl = FeCl2 + 2H2O

ферум(ІІ) хлорид й аргентум(І) нітрат

FeCl2 + 2AgNO3 = Fe(NO3)2 + 2AgCl↓

залізо і хлоридна кислота

Fe + 2HCl = FeCl2 + H2↑