ПОМОГГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА ОЧЕНЬ НАДО Складіть в молекулярній і йонній формах рівняння реакцій

взаємодії: а) кальцій нітрату з натрій карбонатом; б) калій ортофосфату з аргентум(І) нітратом; г) калій сульфіду з аргентум(І) нітратом;

Ответы на вопрос

Отвечает Карпова Соня.

Ответ:

Ca(NO3)2 + Na2CO3 = CaCO3 + NaNO3

K3PO4 + Ag = Ag3PO4 + K

K2S + AgNO3 = Ag2S + KNO3

Можу помилятися:

Ca+2 and 2[NO3]-1 + 2Na+1 and [CO3]-2 =  Ca+2 and [CO3]-2 + Na+1 and [NO3]-1

3K+1 and [PO4]-3 + Ag = 3Ag+1 and [PO4]-3 + K

2K+1 and S-2 + Ag+1 and [NO3]-1 = 2Ag+1 and S-2 + K+1 and [NO3]-1

Объяснение: