Амфотерний оксид трьохвалентного елемента має вiдносну молекулярну масу 138. Укажіть символ цього

елемента. Введіть вiдповiдь

Ответы на вопрос

Отвечает Цыденжапова Янжима.

Объяснение:

Мr(Е2О3)= 2х + 16•3= 2х+48

2х+48=138

2х=90

х=45, Sc скандій

Мr(Sc2О3)= 2•45 + 16•3= 99+48=138