Ca-}CaO-}Ca(OH)2-}CaO-}Ca-}CaC2-}CaO2-}Na2CO3​


Ответы на вопрос

Отвечает Махова Катя.

Ответ:

2Ca + O2 = 2CaO

NaOH + CaO = Ca(OH)2 + Na20 H2CO3 + Ca(OH)2 = CaCO3 + H2O

CaCO3-Ca+CO2

Na+CO2=Na2CO3

Начебто коефіцієнти тільки в першому