Срочно, лаю 30 балів розвяжвть задачуОбчисліть об’єм (л) (н. у.), який займають 6,02∙1024 молекул

азоту N2. ( 7 б.)​

Ответы на вопрос

Отвечает Балезин Илья.

Ответ:

Объяснение:

n(N2) = N(N2)/ Na = 6,02 * 10²⁴/6,02 * 10²³ = 10 моль

V(N2) = n(N2) *  Vm = 10 * 22,4 = 224 л