запишіть рівняння горіння, заміщення (хлорування) пропану, бутану (всі стадії) Дати назви всім

продуктам реакції​

Ответы на вопрос

Отвечает Наумов Данил.

Ответ:

C3H8 + CL2 = C3H7CL + HCL

C3H7CL + CL2 = C3H6CL2 + HCL

C3H6CL2 + CL2 = C3H5CL3 + HCL

C3H5CL3 + CL2 = C3H4CL4 + HCL

C3H4CL4 + CL2 = C3H3C5 + HCL

C3H3CL5 + CL2 = C3H2CL6 + HCL

C3H2CL6 + CL2 = C3HCL7 + HCL

C3HCL7 + CL2 = C3CL8 + HCL

вроде так должно быть

Объяснение:

......