Складіть повну й скорочену структурні формули, а також молекулярну формулу будь-якої сполуки,

молекули якої містять: а) три атоми Кар бону та один подвійний зв'язок С=С; б) чотири атоми Карбону та один потрійний зв'язок С=С; в) циклічний ланцюг із шести атомів Карбону та одну групу -ОН; г) розгалужений карбоновий ланцюг із п'яти атомів Карбону та один подвійний зв'язок С=С; д) три атоми Карбону, один з яких у складі альдегідної групи; е) циклічний ланцюг із трьох атомів Карбону та одну аміногрупу -2.​

Ответы на вопрос

Отвечает Іваняс Віталій.

Ответ: С₄Н₆

Объяснение: Повна структурна формула:

 H H H  

  |   |   |

Н-С=С-С-Н

          |

         H

Cкорочена

Н₂С=СН-СН₃

Молекулярна: С₃Н₆

б)

H        H  Н  

 |         |   |

Н-С≡С-С-С-Н

          |   |

         H  H

 H          Н

  |            |

Н-С-С≡С-С-Н

   |            |

  H          H

Cкорочена

НС≡С-CH-СН₃   H₃C-C≡C-CH₃

Молекулярна: С₄Н₆