Яка маса солі утвориться при взаємодії натрій гідроксиду і 20 грам оцтової кислоти?


Ответы на вопрос

Отвечает Иванкова Даша.
NaOH+CH₃COOH=CH₃COONa+H₂O
n= \frac{m}{M}
n(CH₃COOH)=20/60=0.33 моль
 \frac{0.33}{1} = \frac{x}{1}
x=n(соли)=0.33 моль
m(соли)=0.33*82=27.06г.
Ответ: 27.06 г.