Які маси 50 % розчину і 10 % розчину необхідно взяти щоб приготувати 1000 г 30 % розчину?


Ответы на вопрос

Отвечает Орлова Диана.

Ответ:

m(1 р-ра) = 500г

m(2 р-ра) = 500г

Объяснение:

m(1 р-ра) = 500г

m(2 р-ра) = 500г

m(в-ва в полученном р-ре) = 1000 * 0,3 = 300г

m(в-ва в 1 р-ре) = 500 * 0,5 = 250г

m(в-ва во 2 р-ре) = 500 * 0,1 = 50г

250 + 50 = 300

500 + 500 = 1000

x