СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА 8 класс Визначте масу натрій хлориду що можна отримати від взаємодії 0,5 моль

хлоридної кислоти з натрій гідроксидом

Ответы на вопрос

Отвечает Будько Ксюша.
Ответ:
Дано:.
n(HCl)=0,5 моль

m(NaCl)-?

Розв'язання:
0,5моль x г
HCl + NaCl=>NaCl+H2O
1 моль 58,5 г
0,5 моль/1 моль=x г/58,5 г
x=0,5×58,5/1=29,25 (г)
Объяснение: