Складіть рівняння реакції:Луги + розчинна сіль(1) = нерозчинний гідроксид + сіль (2) ​


Ответы на вопрос

Отвечает Ломянский Егор.

2NaOH + MgCl2 = Mg(OH)2 + 2NaCl

3LiOH + FeBr3 = Fe(OH)3 + 3LiBr

2KOH + Cu(NO3)2 = Cu(OH)2 + 2KNO3