Під час відновлення нітробензену добули 827,7 г аніліну. Який об’єм водню використали для реакції,

якщо вихід продукту реакції становить 89% від теоретично можливого​

Ответы на вопрос

Отвечает Каровайкин Ваня.

Ответ:

224 литра

Объяснение:

С6H5NO2 + 3H2 = C6H5NH2 + 2H2O

n(C6H5NH2)=827.7/93=8.9 моль

n(H2)=8,9/0,89=10 моль

V(H2)=10*22,4=224 литра