Завдання 3. «Розірвана шпаргалка» В шкільному коридорі була знайдена розірвана шпаргалка. На

шматку паперу збереглися тільки праві або ліві частини рівнянь реакцій. Відновіть рівняння реакцій з урахуванням того, що всі коефіцієнти поставлені вірно. 1) Fe+H 2 S→ 2) BaO+H 2 O → 3) 2Zn+O 2 → 4) 2Fe +3Cl 2 → 5) 2NaNO 3 → 6) 2Аl + 3S → 7) 2С+О 2 → 8) 3Fe+ 4O 2 → 1) → 2NaNO 2 + O 2 ; 2) → 2FeCl 3 3) → 2CO 4) → FeS+ H 2 5) → Fe 3 O 4 6) → 2ZnO 7) → Ba(OH) 2 8) → Аl 2 S 3 ;

Ответы на вопрос

Отвечает Самойлова Ксюша.

Ответ:

Объяснение:

1) Fe + H2S = FeS + Н2

2) BaO + H2O = Ba(OH)2

3) 2Zn + O2 = 2ZnO

4) 2Fe + 3Cl2 = 2FeCl3

5) 2NaNO3 = 2NaNO2 + O2

6) 2Аl + 3S = Аl2S3

7) 2С + О2 = 2CO

8) 3Fe + 2O2 = Fe3O4