СРОЧНО!! Рівень полімеризації поліетилену дорівнює 644. Обчисли молекулярну масу сполуки.


Ответы на вопрос

Отвечает Фіда Сергій.

Ответ:

18032

Объяснение:

(-СН2-СН2-)п, где п=644

ответ=28*644=18032