При температурі 20С реакція, температурний коефіцієнт якої дорівнює 3, закінчується через 36

хвилин. Обчисліть, за який час ця реакція закінчується за температури 40С

Ответы на вопрос

Отвечает Ефимова Пелагея.

Температурний коефіцієнт реакції 3 означає, що швидкість реакції зростає у три рази при підвищенні температури на кожні 10 градусів.

Так як за умовою температура збільшилася на 40-20=20 градусів, то, відповідно і швидкість реакції зросте у 3*3=9 разів.

При температурі 40 градусів реакція закінчится через 36/9=4 хвилини