Визначте валентність хлору у хлоратній кислоті (НСІО3) та у перхлоратній (НСІО4). з РОЗВЯЗКОМ


Ответы на вопрос

Отвечает Боярчук Алина.

Відповідь:

Mr(HClO3)= 1+35+16×3=84

Mr(HClO4)=1+35+16×4=100