11. Массасы 177,5 г хлордың (қ.ж.) алатын көлемі: А) 22,4 л. В) 5,6 л. C) 112 л. D) 56 л. E) 11,2

л. Шыгарып бериндерши

Ответы на вопрос

Отвечает Литвяков Дмитрий.

n=m/M

n(Cl2) = 177,5/71 = 2,5 моль

V=n×Vm

Vm = 22,4 л/моль

V(Cl2) = 2,5 × 22,4 = 56 л

Ответ: D)