1. Обчисліть кількість атомів гідрогену та оксигену у 10г води.​


Ответы на вопрос

Отвечает Хотяинцева Вика.

Ответ:

1) Naтомов(Н) = 7.224 × 10^23

2)Nатомов(О)= 3.612 × 10^23

Объяснение:

m(H2O) = 10гр.

Mr(H2O) = 0.6 × 2 × 6.02 × 10^23 = 7.224 × 10^23

3) Nат.(О) = 0.6× 6.02 × 10^23 = 3.612 × 10^23