Сульфатна кислота має ступень дисоціації 1. Вона буде? слабкий електроліт сильний електроліт

середній електролітНаявність катіону Гідрогену у розчині визначають?йоном Натріюіндикатором водою Користуючись таблицею розинності знайди йони що взаємодіють між собою? К (+) та СІ (-) Na (+) та СІ(-) Ag(+) та СІ (-) При взаємоді солей ферум(ІІ) хлорид та ферум (ІІІ) хлорид з натрій гідроксидом темнозелений осад утворить Fe(OH)3 Fe(OH)2 FeCI2 В реакції йонного обміну в реакцію вступили йони СО3(2-)+2Н(+)=Н2О. Які розчини змішали? СиСІ2+ К2СО3--? К2СО3+НNO3--? КОН+НСІ--? Які йони прореагували в реакції ВаСІ2+К2SO4-->? та утворили осад Ва(2+) та К(+) К(+) та СІ (-) Ва(2+) та SO4(2-) Зпиши реакції в йонному вигляді та визнач яка з них не відбувається? КОН+НСІ--? СаСІ2+К2СО3--? КСІ+NaNO3--?​

Ответы на вопрос

Отвечает Керхер Денис.

Ответ:

1. **Сульфатна кислота:**

- Ступінь дисоціації 1 вказує на те, що сульфатна кислота є **сильним електролітом**.

2. **Катіон Гідрогену:**

- Наявність катіону гідрогену у розчині визначається як **іоном водню**.

3. **Йони, що взаємодіють між собою:**

- З таблиці розчинності можна визначити, що іони **Ag(+) та СІ(-)** взаємодіють між собою, утворюючи нераозчинний осад.

4. **Реакція осадження:**

- При взаємодії солей ферум(II) хлорид та ферум(III) хлорид з натрій гідроксидом, темнозелений осад утвориться у вигляді **Fe(OH)3**.

5. **Реакція йонного обміну:**

- Реакція йонного обміну \(CO3(2-) + 2H(+) = H2O\) вказує на змішання розчинів **K2CO3 та HNO3**.

6. **Реакція з осадженням:**

- У реакції BaCl2 + K2SO4 утвориться осад у вигляді \(Ba^{2+} + SO4^{2-}\).

7. **Реакції йонного обміну:**

- Запишемо реакції в йонному вигляді:

- \(2OH(-) + 2HCO3(-) = 2CO3(2-) + 2H2O\) (реакція відбувається)

- \(Ca^{2+} + 2Cl(-) + 2K(+) + CO3(2-) = CaCO3 + 2K(+) + 2Cl(-)\) (реакція не відбувається).