Скільки атомів та молеку міститься у 2 м3 хлору?


Ответы на вопрос

Отвечает Кисель Доминика.
N = n*Na
n = V/Vm
N = V/Vm*Na = 2000/22.4*6.02*10 (23) = 5.375*10 (25) молекул
т.к. в молекуле хлора 2 атома, то
N = 5.375 * 10(25) *2 = 1.075 *10 (26) атомов