Знайти молекулярні маси: S2O6, С3Н8О3


Ответы на вопрос

Отвечает Груздева Алина.

M (S2O6) = (32 × 2) + (16 × 6) = 64 + 96 = 160

M (C3H8O3) = (12 × 3) + (1 ×8) + (16 × 3) = 36 + 8 + 48 = 92

Всі числа були взяті з періодичної системи хімічних елементів