до розчину аргентум (1) нітрату масою 340 г з масовою часткою солі 20% додали розчин барій хлориду

. Розразуйте массу утвореного осаду

Ответы на вопрос

Отвечает Руженцева Маша.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(р-нAgNO₃) = 340 г

w(AgNO₃) = 20% або 0,2

Найти: m(AgCl) - ?  

Знайдемо масу AgNO₃ в розчині:

m(AgNO₃)  = m(р-нAgNO₃) * w(AgNO₃) = 340 * 0,2 = 68 г

Складемо РХР:

68 г                                              х г

2AgNO₃ + BaCl₂ = Ba(NO₃)₂ + 2AgCl↓

n = 2 моль                                 n = 2 моль

M = 170 г/моль                          M = 143,5 г/моль                          

m = 340 г                                   m = 287 г

m(AgCl) = 68 * 287 : 340 = 57,4 г