1. Виразити 5м в а) см б) мм. 2.Виразити 0,5 метрів квадратних в а) сантиметрах квадратних, б)

кілометрах квадратних. 3 Виразити 2/5 години в а) хв б) секундах ​

Ответы на вопрос

Отвечает Берчук Коля.

Ответ:

5 метрів в:

а) сантиметрах: 5 м * 100 см/м = 500 см

б) міліметрах: 5 м * 1000 мм/м = 5000 мм

0,5 метрів квадратних в:

а) сантиметрах квадратних: 0,5 м² * (100 см/м)² = 5000 см²

б) кілометрах квадратних: 0,5 м² * (1 км/1000 м)² = 0,000005 км²

2/5 години в:

а) хвилинах: (2/5) годин * 60 хв/год = 24 хв

б) секундах: (2/5) годин * 3600 сек/год = 1440 сек