Чи можуть існувати в природі такі маси вуглекислого газу (СО2): 22 а.о.м., 44 а.о.м., 88 а.о.м.,

120 а.о.м., 440 а.о.м.?​

Ответы на вопрос

Отвечает Клокова Елизавета.

Ответ:

Маса атома вуглецю (С) становить приблизно 12 атомних одиниць маси (а.о.м), а маса атома кисню (О) - приблизно 16 а.о.м.

Маса молекули СО2 обчислюється як сума мас атомів:

Маса СО2 = (маса атома С) + 2 * (маса атома О) = 12 а.о.м + 2 * 16 а.о.м = 44 а.о.м

Отже, маса молекули СО2 дорівнює 44 а.о.м.

Зазначені маси вуглекислого газу (СО2) в 22 а.о.м, 88 а.о.м, 120 а.о.м і 440 а.о.м не є типовими для маси молекули СО2 в природі. Маса СО2 залишається сталим і рівним 44 а.о.м на молекулу в усіх сприятливих умовах.

Отвечает Якименко Денис.

Ответ: Маса вуглекислого газу (СО2) визначається сумою атомних мас атомів вуглецю (С) і атома кисню (О) в молекулі СО2. Атомна маса вуглецю приблизно дорівнює 12 атомним одиницям маси (аму), а атомна маса кисню приблизно дорівнює 16 аму.

Таким чином, маса молекули СО2 буде рівною:

12 аму (вуглець) + 16 аму (кисень) + 16 аму (кисень) = 44 аму.

Объяснение: Отже, можлива маса вуглекислого газу (СО2) може бути 44 атомні одиниці маси (аму), а інші значення (22, 88, 120, 440 аму) не відповідають масі СО2, яка утворюється звичайно в природі.