Яку масу води потрібно витратити для приготування насиченого за температури 20 °С розчину

аргентум(І) нітрату, якщо використати 210 г солі? Коефіцієнт розчинності становить 2,278 г/мл.

Ответы на вопрос

Отвечает Вольф Женя.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

kₜ²⁰° = 2,278 г/мл

m(AgNO₃) = 210 г

Найти: m(H₂O) -?

m(H₂O) = m(AgNO₃) /kₜ²⁰° = 210/2,278 = 92,18 г