Срочно!!!!! Складіть рівняння хімічних реакцій, що відповідають схемі P=P2O5=H3PO4=Ca3(PO4)2


Ответы на вопрос

Отвечает Голубь Алина.

Ответ:

4P+5O2=2P2O5

P2O5+3H2O=2H3PO4

2H3PO4+3CaO=Ca3(PO4)2+3H2O