Складіть рівняння реакцій горіння складних речовин: H2S, CH4,ZnS,CS2,C6H12O6,C2H2 ,PH3 .


Ответы на вопрос

Отвечает Ибрагимов Даниил.

Ответ:

2H2S+3O2=2SO2+2H2O

CH4+2O2=CO2+2H2O

2ZnS+3O2=2ZnO+2SO2

CS2+3O2=CO2+2SO2

C6H12O6+6O2=6CO2+6H2O

2C2H2+5O2=2H2O+4CO2

4PH3+3O2=2P2O3+6H2