100 балів!У розчині містяться йони Fe³⁺, NH₄⁺ та SO₄²⁻. За допомогою якісних реакцій доведіть

наявність цих йонів у розчині

Ответы на вопрос

Отвечает Процишин Іван.

Ответ:

1) FeCl3 + 3NaOH = Fe(OH)3 + 3NaCl выпадение бурого осадка гидроксида железа (III)

2) NH4Cl + NaOH = NaCl + H2O + NH3 выделение газа - аммиака с резким запахом

3) BaCl2 + H2SO4 = 2HCl + BaSO4 образование белого осадка сульфата бария

Объяснение: