Визначити масу солі і об'єм води необхідних для приготування 200г 20% розчину


Ответы на вопрос

Отвечает Громова Надя.

Ответ:

m(р.р)=40 г       V(H2O)=160 мл

Объяснение:

Дано:                           m(р.р)=w*m(р-ну)

m(р-ну)=200 г             m(р.р)=0,2*200=40 г

w=20%=0,2 г               V(H2O)=m(р-ну)-m(р.р)

Знайти:                        V(H2O)=200-40=160 мл

m(р.р)=?

V(H2O)=?