Визначте масу цукру, яку треба розчинити в 200 г води, щоб утворився 20 %-ний розчин цукру.


Ответы на вопрос

Отвечает Баранов Игорь.

Ответ:

40 г

Объяснение:

w=m(в-ва)/m(смеси)

x-масса сахара

0,2=x/200

x=0,2*200

x=40 г