Табиғатта бордың екі тұрақты изотопы белгілі. Табиғатта бордың оныншы изотопының 20%-ы, ал он

бірінші изотопының 80%-ы тараған. Бордың орташа салыстырмалы атомдық массасын есептеңіз. Жауабыңызды үтірден кейін жүздік санға дейінгі дәлдікпен көрсетіңіз.​

Ответы на вопрос

Отвечает Веселова Варвара.

Ответ:

10*20%/100%=2

11*80%/100=8,8

2+8,8=10,8

Объяснение: