Обчисліть масу води та масу натрій хлориду, що використали для отримання 300 г розчину. W солі= 20%​


Ответы на вопрос

Отвечает Олефир Слава.

m(р-ну) = 300 g

W(NaCl) = 20%

m(H2O) - ?

m(NaCl) - ?

m(NaCl) = 0.2 * 300 = 60 g

m(H2O) = 300 - 60 = 240 g