Складіть рівняння реакцій взаємодії алюміній гідроксиду : а) з хлоридною кислотою;б) барій

гідроксидом при сплавляння;В) барій оксидом. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Зубченко Каріна.

a) Al(OH)3 + 3HCl = AlCl3 + 3H2O.

б) Ba(OH)2 +2Al(OH)3 = Ba(AlO2)2 + 4H2O.

в) 2Al(OH)3 + BaO = Ba(AlO2)2 + 3H2O2.