7.1. Відносна молекулярна маса сполуки Нітрогену з Оксигеном становить 76. Відомо, що їмолекула

містить з атоми Оксигену. Установи хімічну формулуцієї сполуки.​

Ответы на вопрос

Отвечает Шнек Стас.

Ответ:

2 атома N, химическая формула N2O3-оксид азота

Объяснение:

Ar(O)=16

Ar(N)=14

Если 3 атома Оксигена, то 16•3=48

тогда 76-48=28, получается N=28÷14=2