1.Складіть рівняння реакцій між речовинами. Запишіть рівняння в йонно-молекулярному вигляді: а)

барій нітрат та калій сульфат; б) кальцій карбонат та хлоридна кислота; в) ферум(ІІІ) хлорид та натрій гідроксид.

Ответы на вопрос

Отвечает Nurmuhamedova Yasmina.

Ответ:

Объяснение:

Ba(NO3)2 + K2SO4 = BaSO4↓ + 2KNO3

Ba(2+) + 2NO3(-) + 2K(+) + SO4(2-) = BaSO4↓ + 2K(+) + 2NO3(-)

Ba(2+) + SO4(2-) = BaSO4↓

CaCO3 + 2HCl = CaCl2 + CO2↑ + H2O

CaCO3 + 2H(+) + 2Cl(-) = Ca(2+) + 2Cl(-) + CO2↑ + H2O

CaCO3 + 2H(+) = Ca(2+) + CO2↑ + H2O

FeCl3 + 3NaOH = Fe(OH)3↓ + 3NaCl

Fe(3+) + 3Cl(-) + 3Na(+) + 3OH(-) = Fe(OH)3↓ + 3Na(+) + 3Cl(-)

Fe(3+) + 3OH(-) = Fe(OH)3↓