ДУЖЕ СРОЧНО!! 50!!Три хімічних елементи А, Б і В розташовані в різних періодах і різних групах

періодичної системи Д. ІМенделеева. У складі ядра атома хімічного елемента А містяться 29 протонів і 35 нейтронів. Це широко використовуваний кольоровий метал. Хімі ні елементи А і Б утворюють два оксиди, у яких А проявляє змінну валентність І і ІІ. Унаслідок узаємодії речовин Б і В утворюється газ, який не підтримує дихання, але при взаємодії його з вищим оксидом хімічного елемента А, можна отримати названий раніше кольоровий метал. Назвіть хімічні елементи, позначені літерами А, Б і В. Запишіть рівняння реакції згідно з умовою завдання.

Ответы на вопрос

Отвечает Кан Анара.

Відповідь:

Ядро елемента А містяться 29 протонів і 35 нейтронів.

Мr(A)=29+35=64

елемент А це     Купрум    Cu

оксиди  Cu2O і  CuO

Унаслідок узаємодії речовин Б і В утворюється газ, який не підтримує дихання

Б- це Карбон  В- Оксиген

С+О2=2СО -

СО-газ,який не підтримує дихання, при взаємодії його з вищим оксидом хімічного елемента А, можна отримати названий раніше кольоровий метал.

CuO+CO= Cu+СО2

Пояснення: