барий хлоридінің 240 г 20% ерітіндісінен күміс хлоридін тұнбаға түсіру үшін қажет күміс нитратының

массасы​

Ответы на вопрос

Отвечает Давиденко Юлия.

Ответ:

78,2 г

Объяснение:

m(BaCl2)=mp*w=240*0,2=48 г

n(BaCl2)=m/M=48/208=0,231 моль

BaCl2+2AgNO3=Ba(NO3)2+2AgCl↓

0,23      0,46

m(AgNO3)=n*M=0,46*170=78,2 г

Отвечает Куриленко Дмитрий.

Ответ: 78,46г

Объяснение:

BaCl2+2AgNO3---> Ba(NO3)2+2AgCl

m(BaCl2)=240*20%=48г

Mr(BaCl2)=137+71=208

Mr(2AgNO3)=2*(108+14+48)=340

208-----340

48------x

x=340*48/208=78.46г