Допишіть схеми реакцій і складіть хімічні рівняння: Cs2O + H2O=P2O5 + H2O=MgO + H2O=Cl2O5+ H2O=


Ответы на вопрос

Отвечает Назарова Лера.

Ответ:

Cs2O + H2O = 2CsOH

P2O5 + 3H2O = 2H3PO4

MgO + H2O = Mg(OH)2

Cl2O5 + H2O = 2HClO3

Объяснение: