Визначте яку масу етилового спирту з масовою часткою етанолу 80% можна добути при бродінні 720 г

глюкози

Ответы на вопрос

Отвечает Быков Виктор.

Ответ:

Сперва реакция

С6Н12О6=2С2Н5ОН+2СО2

М(глю)=180

Найдем хим кол глю:720/180=4 моль

По реакции хим кол спирта=8 моль

М(этанола)=46

Масса этанола=8*46=

368 г

Найдем массу раствора эт спирта=368/масс долю=368/0.8=460

ОТВЕТ 460!