Обчислити об'єм повітря необхідногнеобхідного для спалювання 5л пропану (н.у) в якому міститься 10%

домішок

Ответы на вопрос

Отвечает Бородина Анастасия.
V(C3H8) = 5 л - 5 л*0,1 = 4,5 л
4,5 л      х л          
С3H8 + 5O2 = 3CO2 + 4H2O
1 л         5 л
4,5:1=х:5
х=22,5 л О2
V(повітря) = 22,5 л/0,21 = 107,14 л
Відповідь: 107,14 л повітря